Język emocji.

Jak o nich rozmawiać z pacjentem?

21 kwietnia 2022

Szkolenie on-line

Zdobyć praktyczne narzędzia do pracy nad emocjami z pacjentem

Emocje to naturalne odczucia, które są z nami na co dzień. Pojawiają się w każdej sytuacji, gdziekolwiek i z kimkolwiek jesteśmy. Są nieodłącznym elementem naszego życia, niezbędnym do tego, by poznawać świat i doświadczać to, co się dzieje. Pomimo tak ważnej roli emocji, wielu ludzi nie chce/nie umie ich doświadczać.

W programie szkolenie przygotowanym dla psychologów, psychodietetyków i dietetyków przekazujemy wiedzę i doświadczenie z dziesiątek godzin spotkań z pacjentami, by rozwijać praktyczne umiejętności w zakresie pracy z zaburzeniami odżywiania, otyłością czy jedzeniem emocjonalnym.

Dlaczego szkolenie on-line?

Teoria i badania

Podczas szkolenia przedstawimy Ci wiedzę, popartą badaniami naukowymi, którą możesz wykorzystać do psychoedukacji pacjentów.


 

Praktyka

To najważniejszy element naszych szkoleń. Prowadząca omówi sprawdzone techniki do pracy z pacjentem na bazie studium przypadku, a Ty dostajesz ebook ze zbiorem narzędzi, które możesz wykorzystać w gabinecie.


Elastyczność

Chcesz uczestniczyć w szkolenia, ale termin Ci nie odpowiada? Nagramy to szkolenie i udostępnimy na rok. Tak, by w dogodnym momencie móc wrócić do tych treści.Zdobywaj wiedzę i narzędzia przydatne w pracy z zaburzeniami odżywiania i otyłością.

Cena szkolenia to 129 zł.

Prowadząca

Masz pytania? Napisz do nas!

Odwiedź nas w social mediach

.