Posiłki bez krzyku, płaczu i awantur między Tobą a dzieckiem są możliwe!

Nawet jeśli czytając to powyższe zdanie, jest w Tobie dużo niedowierzania lub masz poczucie, że już nic nie jest w stanie Wam pomóc.

W oparciu o materiały z kursu on-line zrozum, na czym polega problem i zacznij wdrażać zmianę korzystając z najskuteczniejszych i sprawdzonych narzędzi.

Już 11 grudnia startuje przedsprzedaż kursu on-line dla rodziców dzieci, które odmawiają jedzenia, boją się próbować nowych produktów, przygotowany przez Małgorzatę Dumę-Talagę psychodietetyczkę dziecięcą, która od wielu lat zajmuje się tematem żywienia dzieci, zarówno pod kątem układania jadłospisów, kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych oraz z zakresu terapii karmienia (niejadki, neofobia żywieniowa, wybiórcze jedzenie).

Czy też zadajesz sobie te wszystkie pytania?

 • czy moje dziecko będzie się dobrze rozwijać, jeśli jego dieta jest uboga?
 • czy jeśli moje dziecko je niewiele, jest niejadkiem, to oznacza, że mamy poważny problem?
 • na jakie zachowania szczególnie warto zwrócić uwagę, by rozpoznać neofobię lub AFRID?

 • do jakiego specjalisty udać się, gdy widzę niepokojące sygnały w zachowaniu dziecka? 

 • kiedy jest moment, by udać się do specjalisty?

 • jak zadbać o zdrowie fizyczne i psychiczne dziecka?

 • jak komunikować się z dzieckiem, by było mniej oporu, krzyku i płaczu podczas jedzenia?

 • jak oswajać dziecko z produktami, których jedzenia odmawia?

 • czy naprawdę muszę gotować mu specjalne posiłki?

 • jak sobie radzić podczas wspólnych posiłków, by nie kończyły się krzykiem?

Ten kurs on-line to przystępna pigułka wiedzy i praktyki o współpracy pomiędzy dzieckiem, rodzicem a specjalistami. To fantastyczny kurs on-line, który w 4 krokach wprowadzi się świat dziecka, jego obaw i pokaże Ci drogę wyjścia z tej sytuacji.

Dajemy Ci te elementy wiedzy, które OD RAZU przekładasz na konkretne działanie!

Co Cię czeka? Dostajesz kilkunastominutowe nagrania i wiedzę, zrozumienie i narzędzia, które pomogą Ci stworzyć plan działania, oswajania dziecka z nowymi produktami, wesprą Ciebie w radzeniu sobie z Twoimi emocjami, byś mógł/mogła skutecznie pomagać dziecku, gdy w nim pojawia się dużo emocji. Nauczymy Cię, jak rozpoznawać, kiedy w zachowaniu dziecka jest problem, odpowiemy na pytanie, kiedy udać się do specjalisty i wesprzemy w odpowiedniej diagnostyce tak, byś wraz z dzieckiem mogli w końcu wyjść z błędnego koła stresu, niejedzenia, obaw, kłótni, namawiania.

Czytaj dalej by poznać, co dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Zacznijmy od tego, kim jesteśmy 

i dlaczego stworzyliśmy kurs online.

Zaprosiliśmy naszą ekspertkę, Małgorzatę Dumę-Talagę, by bazując na swoich wieloletnich doświadczeniach z pacjentami, przygotowała kurs, który:

#1 Da rozjaśnienie, wyjaśni, dlaczego Twoje dziecko ma trudności z jedzeniem, dlaczego reaguje w pełen emocji sposób.

#2 Da możliwość spojrzenia na temat odmawiania jedzenia z lotu ptaku, by wiedzieć jakie działania przyniosą najlepsze rezultaty.

#3 Pozwoli wyłapać granice między tym, co rozwojową trudnością, która minie, a realnym problemem. 

#4 Nie będzie przeładowany teoretycznymi rozważaniami, tylko w praktyczny sposób pokaże, jak współpracować, rozmawiać, reagować, gdy dziecko odmawia jedzenia i jak sobie z tym radzić.

Czym jeszcze zachwyci Cię ten kurs?

#naukowe podstawy

Kurs stworzyliśmy w oparciu o najnowszą wiedzę, której skuteczność potwierdzają badania naukowe.

#różne perspektywy
Będziesz mieć okazję spojrzenia na problem, z którym zmaga się Twoje dziecko z perspektywy specjalisty, ale również zaprosimy Cię do wejścia w buty Twojego dziecka, świat jego emocji i wyobrażeń.

#gotowe materiały
Otrzymasz gotowe do wykorzystania narzędzia, plany i wskazówki.

#zmiana oparta na procesie
Pokażemy Ci, jakie elementy są ważne, by przeprowadzić dziecko skutecznie przez zmianę.

#wiedza wybrana przez doświadczonego specjalistę
W kursie, Małgorzata - twórczyni materiałów, wybrała takie elementy, które są pomocne na początku drogi. Udostępniła narzędzia, z których sama na co dzień korzysta.

#dostępność
Każda lekcja zajmie ci maksymalnie 40 minut. Zawsze będziesz mógł do niej wrócić i obejrzeć wtedy, kiedy masz czas i przestrzeń.

Z jakich elementów będzie składać się ten kurs?

Czego nauczysz się w lekcjach?

Poznaj autorkę kursu

Mamy dla Ciebie specjalną ofertę
na zakup kursu on-line

Co się wydarzy po zamówieniu kursu?

KROK 1


Na adres e-mail, podany przez Ciebie podczas składania zamówienia, wyślemy Twój unikalny link do logowania.

KROK 2


Po zalogowaniu się do platformy kursowej otrzymasz dostęp do wykupionej wersji kursu. Od razu otrzymasz dostęp do wszystkich treści i materiałów.

Nadal zastanawiasz się, czy ten kurs jest dla Ciebie?

Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs online Sposób na niejadka będzie idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy mają wrażenie, że dziecko coraz częściej grymasi podczas posiłków, których dziecko odmawia spożywania wcześniej akceptowanych potraw, nie chce nic jeść w żłobku/przedszkolu, wraca głodne do domu, boi się próbować nowych smaków, dieta dziecka jest coraz bardziej monotonna. A także dla tych, którzy mają wrażenie, że w kółko gotują takie same zestawy posiłków, a rodzinny posiłek staje się coraz trudniejszy do tego stopnia, że każdy rodzinny wyjazd to niepewność, czy dziecko będzie miało co zjeść. 


  Ile kosztuje ten kurs on-line?

  W okresie 11.12.2023 do 31.12.2023 kurs kupisz kurs w cenie przedsprzedażowej - 199 zł. Po tym czasie cena kursu wzrośnie do 349 zł.


  Dla kogo ten kurs NIE jest?

  Dla specjalistów, którzy chcą uzyskać wiedzę, która ma im pomóc w planowaniu procesu leczenia z dzieckiem z neofobią żywieniową czy wybiórczym jedzeniem.


  Czy dostanę certyfikat?

  Po zrealizowaniu kursu na platformie i zaznaczeniu ukończenia wszystkich lekcji - można wygenerować certyfikat potwierdzający dział w kursie on-line.


  Odwiedź nas w social mediach