PSYCHOLOGIA I DIETETYKA

Jedzenie emocjonalne. 

Protokół współpracy z pacjentem.

warsztaty on-line

20-21 MAJA 2023

Coraz więcej uwagi zwraca się na temat wpływu stosowania diet na relację z jedzeniem. Dlatego coraz więcej pacjentów poszukuje innych, bardziej kompleksowych rozwiązań swoich trudności z jedzeniem i wagą. Dlatego postanowiliśmy przygotować 2-dniowe warsztaty on-line. 

Na warsztatach chcemy przeprowadzić Cię krok po kroku, przez proces leczenia pacjenta, który je emocjonalnie. Na bazie studium przypadku wyjaśnimy najważniejsze mechanizmy odpowiedzialne za dysregulację odżywiania. Dwie specjalistki - psychoterapeutka i pyschodietetyczka podzielną się swoim doświadczeniem i nauczą Cię stosowanych przez siebie technik. Tak, byś warsztaty skończył_a z kompetencją i planem na współpracę z pacjentem jedzącym emocjonalnie.

Dlaczego te warsztaty są inne niż wszystkie?

#GOTOWE NARZĘDZIA

Podczas każdego spotkania otrzymasz od nas gotowe wzory do pracy dla Ciebie i Twojego pacjenta. Drukujesz i idziesz na spotkanie! Czy może być prościej?

#TEORIA PRZEŁOŻONA NA PRAKTYKĘ

Najnowsza wiedza połączona z praktyką.

#WSPARCIE

Spotkamy się 2 razy na żywo w małym gronie specjalistów. Wszystkie pytania możesz zadawać na bieżąco i korzystać z doświadczenia specjalistów OCZO oraz innych uczestników.

#DWIE PERSPEKTYWY

Spotkanie jest podzielone na dwa dnia. Pierwszy dzień poprowadzi psychoterapeutka, drugi dzień dietetyczka. To pozwoli spojrzeć na temat kompleksowo.

#STUDIUM PRZYPADKU

Zastosowanie technik omawiane będzie na konkretnym pacjencie - studium przypadku.

#CZAS NA PRAKTYKĘ

Spotkanie jest w formie warsztatowej, więc duża część to będą zadania praktyczne, by wiedza teoretyczna przekształciła się w kompetencję.

#INFRORMACJA ZWROTNA

Podczas spotkań na żywo możesz uzyskać informację zwrotną dotyczącą wykonywanych zadań. Nie musisz zastanawiać się: "Czy robię to dobrze?". Po prostu zapytaj!

#KOMPETENECJA SPECJALISTY

Po tych warsztatach oczywiście największym Twoim zasobem będzie ta utrwalona poprzez doświadczenie kompetencja. Po prostu wchodzisz do gabinetu i wiesz co robić.

#WIELOKROTNY ZWROT

Nauczysz się stosować techniki i otrzymasz narzędzia, które wykorzystasz wielokrotnie podczas współpracy z pacjentami.

Co wchodzi w skład szkolenia:

Opinie po udziale w poprzednich edycjach warsztatów on-line

Prowadzące

MAŁGORZATA BORCZYK

psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, psychodietetyczka

RENATA KUSIŃSKA - SITARZ

dietetyczka kliniczna, psychodietetyczka

Ile kosztuje udział w spotkaniu

Udział w warsztatach i wszystkie materiały kosztują 990 zł. 

Obecnie nie prowadzimy sprzedaży. W kwietniu uruchomimy przedsprzedaż i wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu będą mogły wykupić udział w szkolenie w cenie 790 zł. Dlatego zapraszamy do zapisania się w formularzu, by dostać od nas wiadomość o rozpoczęciu przedsprzedaży. 

UWAGA! 

Spotkanie ma charakter warsztatowy i odbywa się na żywo. Ze względu na charakter spotkania maksymalna wielkość grupy to 25 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Odwiedź nas w social mediach

.