ZABURZENIA ODŻYWIANIA

Jak stworzyć plan leczenia pacjenta?


warsztaty on-line

Budowanie relacji wydaje się rzeczą oczywistą, w każdym zawodzie pomocowym gdzie odbiorcą jest człowiek. Chcemy by nasz pacjent czuł się bezpiecznie. By osiągnąć ten cel warto zadbać o kilka aspektów. Jednym z nich jest JASNOŚĆ. Osoba, która przychodzi do specjalisty potrzebuje zrozumieć na czym polega jej problem i uzyskać wizję tego JAK MOŻNA GO ROZWIĄZĄĆ.

Może Ty również zastanawiasz się:

Jak  sensownie rozplanować wizyty i tematy do omówienia?

Jak wspierać pacjentów, by chcieli kontynuować terapię/ współpracę ze specjalistą?

Jak odpowiednio dobrać techniki do problemu i osoby?

Jak utrzymać pacjenta w procesie?

Jak efektywnie prowadzić pacjenta do zdrowia?

Na te i wiele innych pytań oraz wyzwań, które pojawią się na początku współpracy, ale również w trakcie (gdy “coś nie idzie”) odpowiedzią będzie DOBRA konceptualizacji i plan leczenia. Bo zrobieniej klarownej i zaakceptowanej przez obie strony bazy do współpracy, będzie mocnym opraciem na początku, a w przypadku kryzysu, zagubienia, niejasności będzie skuteczną podporą dla specjalisty i pacjenta.

By się nie zgubić, warto mieć mapę. Dlatego zapraszmy Cię do udziału, w wyjątkowych, niezwykle praktycznych, 3 stopniowych warsztach on-line.

JAK WYGLĄDAJĄ WARSZTATY?

3 kroki, by zdobyć kompetencję tworzenia konceptualizacji 

i planowania leczenia razem z pacjentem

CZYM ZACHWYCI CIĘ TEN WARSZTAT?

#GOTOWE NARZĘDZIA

Podczas każdego spotkania otrzymasz od nas gotowe wzory do pracy dla Ciebie i Twojego pacjenta. Drukujesz i idziesz na spotkanie! Czy może być prościej?

#UTRWALNONA WIEDZA

Otrzymujesz nagranie do filmu o konceptualizacji i możesz do niego wracać wiele razy.

#WSPARCIE

Spotkamy się 2 razy na żywo w małym gronie specjalistów. Wszystkie pytania możesz zadawać na bieżąco i korzystać z doświadczenia specjalistów OCZO oraz innych uczestników.

#INFRORMACJA ZWROTNA

Podczas spotkań na żywo możesz uzyskać informację zwrotną dotyczącą wykonywanych zadań. Nie musisz zastanawiać się: "Czy robię to dobrze?". Po prostu zapytaj!

#KOMPETENECJA SPECJALISTY

Po tych warsztatach oczywiście największym Twoim zasobem będzie ta utrwalona poprzez doświadczenie kompetencja. Po prostu wchodzisz do gabinetu i wiesz co robić. 

#WIELOKROTNY ZWROT

Umiejetność tworzenia konceptualizacji i planowania leczenia - zwrócą Ci się wielokrotnie. Pacjent, który ma jasność drogi leczenia, to pacjent, który z nami zostaje.

Opinie po udziale w poprzednich edycjach warsztatów on-line

Ile kosztuje udział w spotkaniu

Udział w warsztatach i wszystkie materiały kosztują 690 zł.

Obecnie nie prowadzimy sprzedaży. Po wakacjach uruchomimy przedsprzedaż i wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu będą mogły wykupić udział w szkolenie w cenie 490 zł. Dlatego zapraszamy do zapisania się w formularzu, by dostać od nas wiadomość o rozpoczęciu przedsprzedaży.

UWAGA! 

Spotkania on-line (2 i 3 krok) mają charakter warsztatowy i odbywają się na żywo. Nie nagrywamy ich. Otrzymujesz nagranie TYLKO pierwszego szkolenia on-line i pakiet materiałów.

Warsztaty poprowadzą

Monika Piotrowska 

prezeska OCZO, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, terapeutka uzależnień

Małgorzata Borczyk

prezeska OCZO, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, psychodietetyczka

Odwiedź nas w social mediach

.