Rodzice w gabinecie specjalisty

Jak współpracować z opiekunami osoby chorującej na zaburzenia odżywiania?


warsztat on-line

21 października 2023

Partner, Wróg, a może Zagubiony? 

Kim jest rodzic pacjenta chorego na zaburzenia odżywiania i dlaczego nie zawsze układa się nam współpraca?

Pracując z nastolatkami i młodymi dorosłymi chorującymi na zaburzeniami odżywiania, pracujesz również z jego rodziną. Współpraca ta może się jednak różnie układać. Możesz mieć wrażenie, że rodzice nie rozumieją problemu, są wycofani, chcą szybkich efektów, trudno się z nimi rozmawia lub bardziej przeszkadzają niż pomagają w procesie leczenia… Jeśli czytając to, mówisz sobie w myślach – „no właśnie” lub „dokładnie”, to szkolenie może być dla Ciebie bardzo pomocne. 

Zapraszamy na kompleksowe warsztaty on-line dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i narzędzia oraz zaprojektować i przetrenować przebieg spotkania z pacjentem i jego rodzicami.

Warsztat zakończysz bogatsza_y w wiedzę i umiejętności jak efektywnie współpracować z rodzicami. 

Zrozumiesz, dlaczego gotowość rodziców do zmierzenia się z tematem lub ich reakcje emocjonalne mogą zaskakiwać, rozczarowywać, a nawet złościć. 

Dowiesz się, jak w takich sytuacjach poradzić sobie z własnymi emocjami i jak krok po kroku budować gotowość rodziców do wprowadzania zmian, edukować, zapraszać do kontaktu, czy monitorować wspólne ustalenia.

Będziesz czuć się przygotowana_y i kompetentna_y, a przetrenowanie kolejnych kroków pozwoli Ci oszacować czas potrzebny na przeprowadzenie spotkania z pacjentem.

Spotkanie przygotowane zostało w formie warsztatowej, aby wiedza teoretyczna przekształciła się w nowe umiejętności, budując Twój warsztat jako specjalisty.

Opinie po udziale w poprzednich edycjach warsztatów on-line

Co wchodzi w skład szkolenia:

Ile kosztuje udział w spotkaniu

Udział w warsztatach i wszystkie materiały kosztują 690 zł. 

Obecnie nie prowadzimy sprzedaży. Po wakacjach uruchomimy przedsprzedaż i wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu będą mogły wykupić udział w szkolenie w cenie 490 zł. Dlatego zapraszamy do zapisania się w formularzu, by dostać od nas wiadomość o rozpoczęciu przedsprzedaży.

UWAGA! 

Spotkanie ma charakter warsztatowy i odbywa się na żywo. Ze względu na charakter spotkania maksymalna wielkość grupy to 25 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Prowadząca

Odwiedź nas w social mediach

.